George a superprémiové krmivo Monge

Narodil jsem se u Mělníka a jsem  bílý švýcarský ovčák. Letos mi byly 3  roky, ale už toho mám za sebou spoustu.

Nemám průkaz původu, protože prý  mamince nenarostly nějaké zuby.  Moje panička si mě přivezla domů  jako 6ti týdenní štěňátko, protože jsem si jí prostě vybral. Asi se mi líbila, protože jsem se k ní prostě  přidal a už jsem nechtěl ani slyšet o tom, že bych měl zůstávat déle. Pak jsem měl relativně pěkné dětství  papal jsem granulky a pěkně rostl až do podzimu.

Pak přišla moje první viróza. Bylo mi špatně a měl jsem  průjem. Během toho roku se i přes snahy paničky virózy opakovaly a já hubnul. Během své nejhorší  nemoci jsem zhubnul 8kg za víkend. Po zimě jsem vypadal jako týraný pes a měl asi 27kg místo 33kg, které jsem měl předtím. Panička se o mě velice bála a vymýšlela jak by mi pomohla, ale nevěděla jak. Doktoři mi vždy předepsali antibiotika a nechali mě být. Virózy a antibiotika na mě zanechaly následky. Mám velmi citlivé zažívání.

Dlouhou dobu jsem musel papat veterinární diety, ale pořád jsem nemohl přibrat.

Až moje teta, která dělá ve zverimexu a je moc chytrá, paničce doporučila hypoalergenní granulky Monge jehně/rýže/brambor a přírodní vitamínky na zažívání.

To mi velice pomáhá. Přibral jsem a vypadám skoro jako zdravý pejsek mého věku. Mám radost ze života a virózy už mě obcházejí obloukem.

Nechci se chlubit svými zdravotními úspěchy, ale chci zveřejnit svůj příběh, aby každá panička stejně nemocného pejska věděla, že vyzkoušet tyhle moje granulky stojí za to. Ne každému pejskovi pomůžou, ale nějakému ano a i kdyby byl takový jen jeden jediný, vím, že se to vyplatí.