Soutěž

Hledáme nové tváře do našeho kalendáře pro rok 2018

Zašlete nám nejoblíbenější fotografii Vašeho domácího mazlíčka v co nejvyšší kvalitě. Z došlých fotografií vybereme 54 krasavců a krasavic které zařadíme do našeho nového kalendáře pro rok 2018.

Majitele vybraných fotografií odměníme slevou ve výši 200 Kč na nákup na vo.salac.cz s platností do 31.12. 2017 a samozřejmě jedním výtiskem nově vzniklého kalendáře.

Podmínky:

  • minimální rozlišení fotografie 1500x1200
  • fotografie bez lidí
  • fotografie posílejte do 11.10.2017 na akce@salac.cz s předmětem “FOTOSOUTĚŽ"
  • datum soutěže: 22.9.- 11.10.2017

K fotografii uveďte:

  • jméno Vašeho domácího mazlíčka a rasu
  • emailový kontakt a poštovní adresu

Soutěžní podmínky

Odesláním fotografie souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a udělujete souhlas s dalším zpracováním svých osobních údajů pro účely obchodní činnosti provozovatele internetového obchodu. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Provozovatel internetového obchodu prohlašuje a zavazuje se, že veškeré údaje, které získá, budou sloužit pouze pro komunikaci se zákazníkem a nebudou poskytnuty třetím osobám. Výherci budou vybráni z došlých fotografií . Provozovatel si vyhrazuje nezařadit do soutěže fotky, které nejsou tematické. Soutěžící uděluje odesláním fotografií souhlas k dalšímu využívání a nakládání s fotografií. Každý soutěžící se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní kontakty budou odstraněny. Provozovatel může soutěž kdykoli změnit nebo ukončit bez jakékoli náhrady. Výhru nelze vyměnit za peněžní hotovost. Účast v soutěži nelze vymáhat soudní cestou. Pořadatel tímto není vůči soutěžícím nijak zavázán a ti nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany pořadatele, než ta, která jsou uvedena v těchto pravidlech. V případě, že se nepodaří výherce kontaktovat pro získání kontaktní adresy, nárok na výhru zaniká. Výhry budou zaslány na náklad pořadatele po ukončení soutěže. Soutěž probíhá do 11.10.2017